Apleona GVA Mülk Yönetim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi

Navigation
Öğrenciler ve Mezunlar

İş dünyasının havasını koklayın

Staj

Isteklisiniz ve teorinin nasıl uygulamaya dönüştürüldüğünü mü öğrenmek istiyorsunuz? Gayrimenkul sektöründe sizin için önemli olan ilk tecrübelerinizi mi edinmek istiyorsunuz? Bilfinger Real Estate’de yapacağınız bir staj ile size gelecekteki meslek hayatınızda önemli bir yere sahip olacak görev alanlarını tanıma şansını sunuyoruz. Erken bir dönemde hangi iş alanı ve pozisyonların mesleki geleceğiniz için en uygun seçenekler olduğunu deneyerek görebilirsiniz. Meraklı, çalışkan, güvenilir ve ekip içerisinde çalışma yeteneğine sahipseniz gerekli olan ön koşullara sahipsiniz.

Staj başvurusu 

Bitirme tezleri

Teorik uzmanlık bilginizi gayrimenkul yönetiminin gerçek dünyasında uygulamaya geçirin! Gayrimenkul yönetimi sektöründe öncüler arasında olan bir hizmet sağlayıcının çatısı altında çalışacaksınız.

Bitirme tezleri (diploma, doktora veya mastır çalışmaları) ile ilgili konular temelde uygulama odaklı, meydan okuyucu ve pazar odaklıdır. Bitirme tezlerinin çoğunu kişisel başvurular temelinde veriyoruz. Başvurunuzu bize istediğiniz başlama tarihini belirterek online formumuzu doldurarak kolaylıkla gönderebilirsiniz.

Bitirme tezi başvurusu

Meslek öğrencisi

Dinamik bir çalışma ortamında heyecanlı görevler arıyor ve meslek hayatınızın ilk yılında bile şirketteki değişik görev alanlarını tecrübe etmek mi istiyorsunuz? O zaman sizi meslek öğrencisi programımıza almaktan memnuniyet duyarız.
Projelerde aktif rol alırsınız Sürekli olarak projelerde çalışır ve en başından itibaren size belirli görevler verilir. Bunun dışında alanınızın dışındaki işleyiş hakkında da bilgi sahibi olursunuz. Modern çalışma ve problem çözme tekniklerini öğrenirsiniz.

Bu süreçte tecrübeli yöneticiler size refakat edecek ve sistematik bir şekilde meslek öğrencisi programını tamamladıktan sonra kalifiye bir görevi üstlenmeniz için sizi hazırlayacaktır.

Meslek öğrencisi programının azami süresi on iki aydır.

Öğrencilik hayatınızdan sonra kuruluşumuz çatısı altında meslek hayatınıza adım atmayı hedefliyorsanız online formumuzu doldurarak meslek öğrencisi programımıza başvurabilirsiniz.

Meslek öğrencisi programı başvurusu.

İletişim

Apleona GVA Real Estate Advisors

Human Resources
Bomonti Business Center Cumhuriyet Mah.
Silahşör Cad. Yeni Yol Sok.No:8 Kat: 21
34380 Bomonti – Sisli / İstanbul, Turkey

Telefon: +90 212 2730075
Telefax: +90 212 2730076