Apleona GVA Mülk Yönetim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi

Navigation
Ticari İşlem Yönetimi

Ticari İşlem Yönetimi

Bir gayrimenkul mü satın almak istiyorsunuz? Veya gayrimenkul portföyünüzü satışa çıkarmak mı istiyorsunuz? Uzun yılların deneyimine ve pazar bilgimize dayanarak yatırımcılara ve satıcılara tüm aşamalarda geniş hizmet yelpazemiz ile eşlik ediyoruz. Hem yeni yatırım alanları geliştiriyoruz, hem de belli yatırımlardan çıkış stratejileri kurguluyoruz, portföy analizleri yapıyoruz, satın alma ve satış faaliyetlerinin kapsamlı yönetimini ve danışmanlığını üstleniyoruz, bu sırada gayrimenkulün en iyi şekilde pazarlanmasını hedefliyoruz.

Yatırım, Katma Değer ve Fırsatların Yaratılması – lokasyon ve gayrimenkulle ilgili talepler, gittikçe dinamikleşen bir pazarın koşullarına bağlıdır. Tüm mülk kategorilerinde kapsamlı teknik bilgi, pazar/ürün bilgisi ile optimum strateji üzerinde çalışıyor ve alıcılarımız için uygun yatırım varlıkları ile ilgileniyoruz. Elden çıkarma durumunda müşterilerimiz adına gayrimenkullerinin rekabet ortamındaki konumlandırmalarını yapıyor ve en uygun alıcıya ulaşma fırsatını sunuyoruz.

Bir gayrimenkul katma değer zinciri dahilinde “satın alma” ve “elden çıkarma” iki önemli aşama teşkil etmektedir. Müşterilerimiz adına işlemleri profesyonel bir şekilde yürüterek; mülklerin ve portföylerin değerlemesinin yapılması, mülklerin satışa uygun hale getirilmesi, yapısal teklif yöntemlerinin ilanı ve organizasyonu, denetleme (due-diligence) süreçlerinin koordinasyonu ve başarılı bir sonuç için satın alma sözleşmesi müzakerelerinin yürütülmesi gibi faaliyetlerle maksimum katma değer sunuyoruz.

İletişim

Onur Akyol

Business Development & Center Management Director
Apleona GVA Real Estate Advisors
Bomonti Business Center Cumhuriyet Mah.
Silahşör Cad. Yeni Yol Sok.No:8 Kat: 21
34380 Bomonti – Sisli / İstanbul, Turkey

Telefon: +90 212 273 0075