Apleona GVA Mülk Yönetim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi

Navigation

Tesis yönetimi

Gayrimenkullerinizi optimize ediyoruz:

Danışmanlık müşterilerimize göre, deneyimlerimizi gayrimenkul sahipleri için artı değerlere dönüştürmek demektir. Bunun için ekiplerimiz tarafından yerine getirilen çok sayıda disiplinler arası danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Bu noktada daima mülk sahiplerinin görüş açısını gözetmek suretiyle getirilerin maliyetlerini düşürerek ve değer arttırıcı tedbirlerle sürdürülebilir şekilde arttırarak hareket etmekteyiz.

Danışmanlık, inşaata eşlik etme ve Start-up:

Bilfinger Real Estate'in uzmanlık alanları sayesinde müşterilerimiz, yan maliyetleri tahmini olarak kıyaslama ve yönetim simülasyonu yoluyla geliştirme maliyetlerini daha ilk safhalardan kontrol altına alabilmektedir.

Müşterilerimiz 3.000 gayrimenkulün idaresi ile ilgili deneyimlerimizden, inşaata doğrudan eşlik eden danışmanlık hizmetlerimizden kabul ve teslimat süreçlerine profesyonel bir şekilde eşlik edilmesi çerçevesinde faydalanabilmektedir. Bir Start-up çerçevesinde yarattığımız yenilikçi ve işletmeci konseptler sayesinde inşaat sürecinden gelecekteki yönetim safhasına sorunsuz geçişi sağlıyoruz.

İşletme giderleri ve performans optimizasyonu:

Bir gayrimenkulün performansı, mülk sahibinde kalan ve kiracılar tarafından karşılanabilecek maliyetlerden etkilenmektedir. İşletme giderleri optimizasyon sanatı, mülk sahibi tarafından karşılanan masraflara özellikle odaklanarak toplam maliyeti düşürme ve bu şekilde kiracıların ve kullanıcıların isteklerini ihmal etmeden yatırımcıların isteklerini karşılama demektir.

Toplam performansı kapsamlı değerlendirmek için Bilfinger Real Estate kendine ait bir değerlendirme sistemi geliştirmiştir; bu sistem gayrimenkullerimizle ilişkili sertifika değerlendirme alanlarını dikkate almaktadır.

İşletmeci sorumluluğu:

Gayrimenkul işletmecisi olarak kullanıcılara, çevreye ve mülk sahiplerine karşı özel bir sorumluluğumuz olduğunu biliyoruz.

Kusursuz sorumluluk aktarımını sağlamak için müşterilerimize QM denetimi ile, kendilerini hukuk emniyetinde destekleyecek araçlar sunuyoruz.

Genel hizmet:

Tahmini maliyet öngörülerin başarı ile tutturulması ancak profesyonel şirket yapılarında sağlanabilir. Hedefimiz (yaklaşımımız), maliyet öngörülerinin hizmet verdiğimiz şirket içerisinde bizzat yer alıp gözlemleyerek başarı ile gerçekleşmesini sağlamaktır. Bilfinger uluslararası şirketler grubu olarak, ön planlamadan, inşaat ve yönetim aşamasına, sonrasında renovasyona kadar tüm hizmetleri kendi kuruluşlarımız içerisinde müşterilerimize sunuyoruz.

Yönetim aşaması dahilinde müşterilerimiz tüm hizmetleri merkez ve mülk yönetimi ile kombine edebilir ve bu şekilde tek elden toplam hizmet elde edebilir.

Özel konseptler:

Miktarların tespiti için atık konseptleri, optimum imha analizi ve imha hizmetinin düşük maliyetli tedariki ve mahsuplaştırması hizmetlerimizden bir diğeridir.

Enerji dağıtımı ve tespiti, yenilikçi tespit konseptlerinin üzerinde çalışılmasının yanı sıra gelecekteki maliyet dağıtımının temelini oluşturacak kaynak ilişkili maliyet dağıtımını içermektedir.

İletişim

Berk Aydın

Genel Müdür Yardimcisi
Apleona GVA Real Estate Advisors
Bomonti Business Center Cumhuriyet Mah.
Silahşör Cad. Yeni Yol Sok.No:8 Kat: 21
34380 Bomonti – Sisli / İstanbul, Turkey

Telefon: +90 212 2730075
Telefax: +90 212 2730076