Apleona GVA Mülk Yönetim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi

Navigation

Fon yönetimi

Bilfinger Real Estate portföyünde bulundurduğu 54 milyar Euro (€) değerindeki varlık ile dünyanın en büyük varlık yöneticilerinden biridir. Uluslararası platformda edinmiş olduğu bu bilgi birikimini ve başarısını Türkiye’de kurulan/kurulacak olan gayrimenkul yatırım fonlarına da aktarmaktadır.

Gayrimenkul yatırım fonu yöneticisi olarak alım satım karı veya kira geliri elde etmek amacıyla; arsa, konut, ofis, öğrenci yurdu, alışveriş merkezi, otel, lojistik depo, benzin istasyonu, hastane gibi her türlü gayrimenkulü satın alma, iç tüzükte belirtilen veya belirtilmemesi durumunda belirli bir strateji dahilinde satma ve kiraya verme hizmetlerini sunmaktayız. Yerel ve ulusal pazarlar hakkındaki bilgimiz ve uzun yıllara dayanan deneyime sahip çalışanlarımız sayesinde, danışmanlığını yaptığımız fonların riskini minimize edip getirilerini maksimize ediyoruz.

Fon yönetimimiz çerçevesinde yatırım şirketlerini yönetiyor, fon mülkleri için varlık yönetimini yerine getiriyor, ön stratejisinin planlanmasını, hayata geçirilmesini ve fon istatistiklerinin tutulmasını sağlıyoruz. Bunun dışında Finansal Mühendislik ve Nakit Akış kontrolü görevlerini üstlenerek yaparak yatırımcılara kapsamlı, şeffaf ve Avrupa Birliği normlarına uygun raporlar sunuyoruz.

 

İletişim

Onur Akyol

Business Development & Center Management Director
Apleona GVA Real Estate Advisors
Bomonti Business Center Cumhuriyet Mah.
Silahşör Cad. Yeni Yol Sok.No:8 Kat: 21
34380 Bomonti – Sisli / İstanbul, Turkey

Telefon: +90 212 273 0075