Apleona GVA Mülk Yönetim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi

Navigation
Yeniden Yapılandırma

Alışveriş merkeziniz için Yeniden Yapılandırma Programı

Almanya'da alışveriş merkezleri son kırk yıl içerisinde en önemli ticari gayrimenkul türüne dönüştü. Ticari gayrimenkul sektöründe izlenen pazar doygunluğuna rağmen küçük ve orta büyüklükteki şehirlerde alışveriş merkezi alanları büyümektedir, bu da mevcut ve yeni alışveriş merkezleri arasında gittikçe büyüyen bir rekabete dönüşecektir. Bu durumda çok sayıda eski alışveriş merkezi, pazar kabiliyetini artan rekabet koşullarında da muhafaza etmek için erken tedbirler almalıdır. „Yeniden canlandırma“ kelimesi son dönemde giderek popülerleşmektedir.

Modern, rekabet edebilir perakende gayrimenkulleri ve alışveriş merkezleri hem şu anki pazar durumu ile uyum içerisinde olan hem de geleceğin ihtiyaçlarını kapsayan konseptlerden oluşmaktadır. Kiralanabilir alanların daima güncel ihtiyaçlara uyarlanabilir olması gayrimenkul sektörünün dinamizmine temel oluşturmaktadır. Fakat tek başına bu koşul, bir lokasyonunun başarısını sağlamak için yeterli değildir.

Modern müşteri için serbest zamanını şekillendirirken „Alışveriş“ önemli bir yere sahip oldu. Başarılı bir alışveriş merkezi bu nedenle cazip sektörel dağılım ve marka karmasının yanı sıra özellikle yüksek kalitede bir alışveriş ve dinleme ortamını gerektirmektedir, bu da müşteri nezaketi, aydınlatma, dekorasyon, restoran işletmelerinin çeşitliliği ve kalitesi ile belirlenmektedir ve müşterinin kalma süresini önemli derecede etkiler. Bir alışveriş merkezinin pazarlama stratejilerini kullanması giderek büyüyen rakibi online ticaret sektörüne karşı güçlenmesi için büyük önem taşımaktadır. Bilfinger Real Estate size memnuniyetle alışveriş merkezi stratejisi konusunda danışmanlık sunar.

İletişim

Yigitcan Erkan

Project Development and Leasing
Apleona GVA Real Estate Advisors
Bomonti Business Center Cumhuriyet Mah.
Silahşör Cad. Yeni Yol Sok.No:8 Kat: 21
34380 Bomonti – Sisli / İstanbul, Turkey

Telefon: +90 212 2730075