Apleona GVA Mülk Yönetim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi

Navigation
Perakende Mülk Yönetimi

Her konumda en cazip perspektifler

Maliyet ve gelirden çok daha fazlası. Ekibimiz, daima kiracılarla iletişim halinde olup, kontrolündeki alışveriş merkezi ve perakende gayrimenkullerini, mülk sahibi adına sorumluluk bilinci ile yönetir.

Ticari görevler arasında, mülk muhasebesi, sigorta ve sözleşme yönetimi gibi tüm muhasebe hizmetleri yer almaktadır. Karmaşık işletme ve yan masraflar ayrıntılı olarak, kiracıya özel dağıtım anahtarları dikkate alınarak hesaplanır. Kişisel olarak müşteri sistemine uyarlanmış hesaplaşma modülleri, kira ödemelerinin sistematik olarak alınmasına, ayrıca şeffaf bir muhasebe ve ihtar sistemine imkan vermektedir. Modüller, satış hasılatı büyümesi, yan masraflar ve açık kalemlerin yakın zamanlı ve doğru raporlanması için güvenli bir temel oluşturmaktadır. Kira sözleşmelerinin endekslenmesi ve satış hasılatı kiralarının hesaplanması tarafımızdan yürütülmektedir.

Bilfinger Real Estate firmasının ülke çapında varlığı, ulusal ve uluslararası şubelerin genel danışmanlığına imkan vermektedir. Teknik mülk yönetimi, gayrimenkullerin kalıcı olarak işler halde tutulmasına ve modernleştirilmesine imkan vermektedir. Bilfinger Real Estate bu sırada oluşan tüm faaliyetleri, örn. bakımlar, tadilatlar ve ayrıca temizlik ve imha hizmetlerinin koordinasyonunu üstlenmektedir. Mülk yönetimi tarafından yapılan düzenli bütçe planlaması ve kontrolü, alışveriş merkezinin ekonomik sonucunun temelidir ve size işveren olarak planlama güvenliği sunar. İster ticari, ister teknik veya alt yapısal perspektif – Bilfinger Real Estate her alışveriş merkezini özel görür.

İletişim

Berk Aydın

Genel Müdür Yardimcisi
Apleona GVA Real Estate Advisors
Bomonti Business Center Cumhuriyet Mah.
Silahşör Cad. Yeni Yol Sok.No:8 Kat: 21
34380 Bomonti – Sisli / İstanbul, Turkey

Telefon: +90 212 2730075
Telefax: +90 212 2730076