Apleona GVA Mülk Yönetim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi

Navigation
Perakende Kiralama Yönetimi

Trend ve pazar öngörüsü ile

Marka Karması – Optimize edilerek en iyi şekilde planlanmaktadır. Dengeli bir marka karması, bir alışveriş merkezinin veya bir perakende gayrimenkulünün başarısını kalıcı olarak etkiler. Değişen pazar ve lokasyon koşullarıyla uyumlu olmak için, Bilfinger Real Estate kiralama yöneticileri temel kiralama konseptleri sürekli geliştirmektedir. Dengeli, cazip bir sektörel dağılım ve marka karmasını oluşturarak yüksek ziyaretçi sayılarının temelini kuruyoruz.

İlişkiler, Bilfinger Real Estate firmasının tüm kiralama uzmanları, mükemmel yerel ve ulusal pazar bilgilerine sahiptir. Bir çok ticari kuruluşlarla olan - köklü ilişkilerimiz mülk sahibine ödeme kabiliyeti olan kiracılar sağlamaktadır. Pazardaki yüksek algımızla, tüketici ve alışveriş tutumundaki yeni ticari trendleri veya değişiklikleri öngörüyor, kazanç stratejimizi bu öngörülere göre belirliyoruz. 

A'dan Z'ye danışmanlık. Mülke özel kira sözleşmelerinin ve yan masraf anlaşmalarının geliştirilmesi ve ayrıca pazara uygun kira koşullarının belirlenmesi hizmetimizin bir parçasıdır. Aynı zamanda sözleşme müzakerelerinin yönetilmesi ve kira sözleşmelerinin yapılması da görevlerimiz arasında yer almaktadır. Bilfinger Real Estate'in kiralama yönetimi ile siz işveren olarak kiralama ile ilgili her türlü konuda güvenilir bir partnere sahip oluyorsunuz, potansiyel ve mevcut kiracıların da en iyi danışmanlığa sahip olmasını sağlıyorsunuz.

İletişim

Yigitcan Erkan

Project Development and Leasing
Apleona GVA Real Estate Advisors
Bomonti Business Center Cumhuriyet Mah.
Silahşör Cad. Yeni Yol Sok.No:8 Kat: 21
34380 Bomonti – Sisli / İstanbul, Turkey

Telefon: +90 212 2730075