Apleona GVA Mülk Yönetim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi

Navigation
Alışveriş

AVM Kiralama ve Yönetim hizmetleri için en doğru yerdesiniz

Her lokasyonda en iyi anlaşmanız. Perakende uzmanlarımız sadece ticari gayrimenkullerin yönetimi ile ilgilenmektedir. Müşterilerimiz arasında kurumsal yatırımcılar, bireysel yatırımcılar, proje geliştirenler ve çok sayıda gayrimenkule sahip kuruluşlar yer almaktadır. Burada müşterilerimize alışveriş merkezleri ve ticari gayrimenkuller için One-Stop-Shop deneyimini sunuyoruz.

Perakende pazarındaki gelişmelerin bir adım önünde olmak. Alışveriş merkezleri günümüzde yatırım pazarında en çok aranan gayrimenkul tipidir. Fakat ulusal ve uluslararası perakendeciliğin konumu ve tüketici tutumu her gün değişmektedir. Bu, gayrimenkulün esnek ve hedef odaklı yönetimini gerektirmektedir. Bilfinger Real Estate'in alışveriş bölümü, perakende mülklerinin ve alışveriş merkezlerin başarılı yönetimini sağlamaktadır. Bu konuma, 40 yıllık bilgi birikimi ve pazar öngörüsü ile ulaştık. Bu tecrübe müşterilerimizin bize güvenmesinin nedenlerinden biridir. APLEONA GVA Real Estate Advisors Avrupa çapında 60'dan fazla alışveriş merkezini yönetmektedir. Bunun dışında cadde perakendeciliğinde de çok sayıda perakende mülkünün danışmanlığını yapmaktayız.

Trendlere hakim yetkinlik. Müşterilerimiz için, uzmanlık bilgisine, yılların tecrübesine ve önemli perakende kontak ağına sahip çalışanlar istihdam edilmektedir. Bu da değer artışı, kiraya verme başarısı, marka kimliği ve kalite demektir. Mülk sahipleri için anlamı: Kapsamlı hizmet ve işinden anlayan insanlarla hedef odaklı işbirliğidir.